Sėkmingos praktikos istorijos dirbant Retivoje

Sėkmingos praktikos istorijos

„Sveiki, esu Gerda. Baigdama apskaitos mokymus atlikau praktiką UAB „Retiva“. Mano praktikos patirtis didžiulė, įmonėje susidūriau su daug techninių dalykų, kuriuos norėjosi kuo greičiau pažinti ir perprasti. Jaučiuosi prikaupusi gan didelį žinių bagažą per tokį trumpą laiką. Kolektyvas labai draugiškas bei paslaugus, darbo atmosfera puiki. Džiaugiuosi galėdama prisidėti prie šios įmonės veiklos būdama nebe praktikante, o UAB „Retiva“ darbuotoja!”

Gerda K.
„Retiva“ darbuotoja


„Praktika labai priklauso nuo įmonės, kurioje ji atliekama. Todėl, pasirinkę „Retiva“ – nenusivilsite. Visas įgytas teorines žinias aukštojoje mokykloje, Retiva leido realizuoti praktikos vietoje, neribojant savęs ir savo idėjų. Daug kūrybinių, įdomių ir kartais sunkių užduočių. Kolektyvas, visada draugiškai nusiteikęs ir pasirengęs padėti, todėl gavęs pasiūlymą pasilikti įmonėje, net nedvejojau!”

Ernestas Č.
„Retiva“ darbuotojas


„Atlikau praktiką įmonėje „Retiva“ ir labai džiaugiuosi priėmusi šį sprendimą! „Retiva“ įmonė suteikė man visas galimybes pasijusti šio personalo dalimi, kolektyvas mane priėmė šiltai ir draugiškai, geranoriškai atsakinėjo į visus mano klausimus, supažindino su įmonės veikla. Atliekant praktiką, gavau patirties dirbant su informacinėmis personalo valdymo sistemomis, personalo dokumentais, galėjau stebėti įvairių sričių specialistų darbą. Iš šios praktikos vietos išeinu įgijus naudingų praktinių įgūdžių ir su pačiomis geriausiomis emocijomis. Ateityje labai norėčiau sugrįžti į šią įmonę atlikti tolimesnes studijų praktikas.”

Viktorija
Šiaulių valstybinės kolegijos studentė
Studijų programa: Įmonių ir įstaigų vadyba, 2 kursas


„Pasirinkęs atlikti praktiką UAB „Retiva“ visiškai nesigailėjau, nes turėjau progą susipažinti su nuostabiu ir draugišku kolektyvu. Įgavau darbinės patirties, ypač personalo skyriuje, kuri pravers kolegijoje ir ateities darbuose. Galiu pasakyti tik tiek, kad mielai sugrįžčiau atlikti kitas praktikas čia pat ir mielai rekomenduočiau kitiems studentams.”

Lukas
Šiaulių valstybinės kolegijos studentas
Studijų programa: Įmonių ir įstaigų vadyba, 3 kursas


„Ieškodama, kur atlikti praktiką, įmonė ,,Retiva“ labai greitai ir maloniai sutiko priimti mane, todėl pirmasis įspūdis buvo geras. Jau atlikus praktiką marketingo skyriuje galiu drąsiai teigti, jog apie šią agentūrą mano nuomonė nesikeičia. Įmonėje galėjau visas aukštosios mokyklos teorines žinias, įgyvendinti realiais darbais. Kolektyvas ypač malonus ir draugiškas, visada padėjo bet kokiu iškilusiu klausimu. Tai buvo mano gyvenime pirmoji praktika ir labai džiaugiuosi, jog pasirinkau ,,Retiva“.

Kamilė
Vilniaus kolegijos studentė
Studijų programa: Reklamos vadyba, 2 kursas


„Puiki įdarbinimo įmonė, malonus draugiškas kolektyvas, atlikau praktiką šioje įmonėje ir labai džiaugiuosi, buvo tikrai naudinga suteikė daug naudingų žinių, kurie pravers ateityje. Ačiū visiems!”

Sonata
UAB Takoskyra suaugusiųjų profesinio mokymo įstaigos studentė
Mokymų programa: Apskaita


Dėl praktikos studijų metu galite susisiekti su mumis užpildę kontaktų formą.
Siekiame, kad kiekviena praktika taptų dar viena sėkminga istorija!

Nepraleiskite pasiūlymų!

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite visas darbo naujienas bei darbo pasiūlymus Jūsų mieste!