DUK

Įsidarbinimas per RETIVA įdarbinimo agentūrą darbuotojams nekainuoja. Internete galite rasti klaidinančią informaciją apie tai, kaip įdarbinimo agentūros "nuskaičiuoja" nuo atlyginimo atitinkamą procentą. Tai yra visiška netiesa ir mitas. Pagal LR įstatymus darbuotojas gauna tokį atlyginimą, kuris yra nurodytas darbo sutartyje ir nei centu mažiau.
Pateikdami savo duomenis (vardą ir (ar) pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą bei kitą informaciją) Jūs sutinkate, jog RETIVA įdarbinimo agentūros atstovai susisiektų su Jumis turėdami tinkamų darbo pasiūlymų. Jūsų asmeninius duomenis darbo paieškos agentūra saugo atitinkamą laikotarpį, tačiau Jūs galite bet kuriuo metu paprašyti pašalinti asmeninius duomenis iš duomenų bazės.
Jeigu svetainėje arba socialiniuose tinkluose radote Jums tinkantį darbo pasiūlymą, galite kandidatuoti tiesiog užpildę formą (svetainėje), arba susisiekę su mumis žinute (socialiniuose tinkluose). Atrankų specialistas susisieks su Jumis suplanuoti pokalbį dėl darbo mūsų įmonėje (arba nuotoliniu būdu) bei Retiva kliento įmonėje. Jeigu Jūsų kandidatūra tiks, galėsite įsidarbinti į pageidaujamą poziciją sudarant darbo sutartį.
Bruto atlyginimas - tai darbo užmokestis neatskaičius mokesčių, paprastai tariant "ant popieriaus". Neto atlyginimas - tai darbo užmokestis, kurį darbuotojas gauna į banko sąskaitą "nuskaičius" mokesčius. Kitaip tariant, Neto atlyginimas yra tas, kurį darbuotojas gauna "į rankas".
Dirbant per įdarbinimo agentūrą Jums suteikiamas toks pat atostogų kiekis, kaip ir įsidarbinus ne per įdarbinimo įmonę. Atostogų kiekį apibrėžia LR įstatymai. Jeigu Jums priklauso papildomos atostogų dienos (pvz., už išdirbtą stažą), šios atostogos taip pat bus skiriamos.
Šioje vietoje svarbu paminėti, kad kiekvieną mėnesį atlyginimą gausite iš įdarbinimo įmonės UAB Retiva į savo atsiskaitomąją banko sąskaitą. Atlyginimas mokamas kartą per mėnesį 20-ą mėnesio dieną. Jeigu atlyginimo mokėjimo diena yra savaitgalis arba šventinė nedarbo diena - atlyginimas išmokamas artimiausią darbo dieną. Taip pat suteikiame galimybę atlyginimą gauti kiekvieną savaitę avanso principu!
Įdarbinimo agentūros tikslas susipažinti su Jumis ir išsiaiškinti darbo poreikius kiek įmanoma tiksliau. Tam gali būti pasitelkiami nuotolinio susitikimo įrankiai (Messenger, Google meet, Teams, Zoom ar kt.). Tam tikra dalis darbo pokalbių įvyksta gyvai RETIVA įdarbinimo įmonėje, tačiau galutinis gyvas susitikimas yra būtinas vykstant į įmonę, kurioje dirbsite savo tiesioginį darbą.
Įdarbinimo agentūra RETIVA siūlo darbuotojams bonusų sistemas už efektyvų darbą, gerą lankomumą. Tai gali būti priedai prie darbo užmokesčio, degalų kompensacija automobiliui, naujas telefonas, nemokami pietūs, apgyvendinimas, nemokamas transportas į darbą ir atgal arba kitos naudos. Kiekvienas mūsų darbo skelbimas turi ypatingų pasiūlymų, kurių dažniausiai nesiūlo nei viena įmonė, į kurią kreipsitės dėl darbo tiesiogiai. Taip pat dirbant per mūsų darbo paieškų agentūrą turėsite asmeninį vadybininką, į kurį galėsite kreiptis susidūrus su bet kokiais klausimais (atlyginimas, atostogos, problemos). Tarkime, norėsite pasiteirauti dėl atlyginimo kėlimo - tai galėsite drąsiai daryti kreipdamiesi tiesiai į mus.
Įdarbinimo agentūra RETIVA siūlo darbuotojams bonusų sistemas už efektyvų darbą, gerą lankomumą. Tai gali būti priedai prie darbo užmokesčio, degalų kompensacija automobiliui, naujas telefonas, nemokami pietūs, apgyvendinimas, nemokamas transportas į darbą ir atgal. Taip pat tokios naudos, kaip dovanų čekis apsipirkimui prekybos centruose, „moksleivio krepšelis“ turintiems vaikų, sporto klubo abonentas! Kiekvienas mūsų darbo skelbimas turi ypatingų pasiūlymų, kurių dažniausiai nesiūlo nei viena įmonė, į kurią kreipsitės dėl darbo tiesiogiai. Taip pat dirbant per mūsų darbo paieškų agentūrą turėsite asmeninį vadybininką, į kurį galėsite kreiptis susidūrus su bet kokiais klausimais (atlyginimas, atostogos, problemos). Tarkime, norėsite pasiteirauti dėl atlyginimo kėlimo - tai galėsite drąsiai daryti kreipdamiesi tiesiai į mus.
Nauji darbo skelbimai mūsų svetainėje skelbiami kiekvieną dieną. Jeigu šiandien neradote sau tinkančių darbo pasiūlymų, didelė tikimybė, jog dienų bėgyje jų atsiras. Nenorėdami praleisti laisvų darbo vietų savo mieste užpildykite šią formą. Kai kurios darbo vietos tampa užimtos vos per kelias valandas, kadangi pirmiausia informacija pasidaliname su asmenimis, sutikusiais būti įtrauktais į mūsų kandidatų sistemą.
Stažas skaičiuojamas nuo pat pirmos darbo dienos, kuomet įdarbiname. Jūsų duomenys perduodami Sodrai, sudaroma darbo sutartis.
Priklausomai nuo pozicijos, į kurią įsidarbinsite, priklauso ir darbo rūbų suteikimas. Kai kuriose darbo vietose užtenka dėvėti vardinius marškinėlius arba liemenes. Tam tikrose darbo vietose būtini specialūs darbo batai, kombinezonai ir kt. apranga - ja pasirūpiname mes, Retiva, arba kliento įmonė. Jeigu įmonėje dėvėti spec. aprangos nereikia, tačiau yra taikomas aprangos kodas (pvz., privaloma dėvėti tik juodas kelnes), apie tai būsite informuotas(-a) prieš darbo pradžią. Kai kuriose darbo vietose spec. apranga gali būti tik rekomenduojamo pobūdžio - tokiu atveju darbuotojas apranga pasirūpina pats pagal poreikį.
Viena iš naudų, kurią siūlome savo darbuotojams, yra degalų automobiliui kompensacija, kuri taikoma efektyviai dirbantiems ir nepraleidusiems nei vienos darbo dienos pagal nustatytą grafiką. Taip pat turime nemažai darbo vietų visoje Lietuvoje, į kurias vežame nemokamai (pirmyn ir atgal) iš Jūsų gyvenamosios vietos. Pasitaiko ne viena atvira darbo pozicija, kurioje galime kompensuoti viešojo transporto bilietų išlaidas.
Taip, tačiau pastebėsime, kad tokie darbo pasiūlymai yra patys populiariausi visoje Lietuvoje, todėl laisvos vietos itin sparčiai užpildomos. Patys pirmieji apie papildomo darbo pasiūlymus sužino tie asmenys, kurie yra įtraukti į mūsų kandidatų duomenų bazę. Jeigu ir Jūs norite gauti informaciją apie papildomo arba trumpalaikio darbo pasiūlymus pirmieji, susisiekite su mumis per Facebook arba "Bendraukime gyvai" formą svetainėje.
Įsidarbinti "nelegaliai" per įdarbinimo agentūrą - negalima. Darbinantis į bet kurią poziciją sudaroma darbo sutartis net jeigu darbo vieta, kurioje dirbsite, sudaro vos 1 darbo valandą.