Jūsų paieška baigiasi čia!

Esame darbuotojų nuomos įmonė, kuri specializuojasi įdarbinimo srityje. Mes nuolat tobulėjame – analizuojame rinką ir konkurentus, kas leidžia efektyviai teikti darbuotojų nuomos paslaugas, priimant kokybiškus ir greitus sprendimus. Mūsų darbas yra suprasti darbdavių ir darbo ieškančių asmenų poreikius, kad būtų suderintos geriausios kompetencijos. Mes suprantame, kad CV yra svarbus, bet tai taip pat yra tik popieriaus lapas. Subūrėme profesionalią komandą, kad šiuos žodžius savo klientams galėtume patvirtinti.

Šiuo metu aptarnaujame: 1000+ įdarbintų darbuotojų, kurie pasirinko mus kaip įdarbinimo partnerį ir 60+ laimingų darbdavių, kurie gavo savo naujus darbuotojus iš mūsų!

Susisiekite su mumis jau šiandien ir papasakokite apie savo tobulą darbuotoją, kurio tikitės iš mūsų!

Jūsų paieška baigiasi čia!
Vizija

Būti organizacija, kurią darbuotojai vertina kaip sąžiningą ir rūpestingą darbdavį, o klientai būtų mūsų ilgalaikiai partneriai, su kuriais kurtume pridėtinę vertę kartu.

Misija

Būti profesionaliais partneriais darbuotojų atrankos ir nuomos srityse. Sumažinti rūpesčius žmogiškųjų išteklių srityje ir užtikrinti sklandų darbo užmokesčio administravimą.

Vertybės

Kokybė

Lankstumas

Skaidrumas

Atsakomybė