Laikinas įdarbinimas – kodėl verta rinktis RETIVA paslaugas?

Laikinas įdarbinimas turi vieną pagrindinį ypatumą palyginus su įprasta darbo sutartimi. Jis pasireiškia tuo, kad darbuotojas paklūsta ir dirba darbus ne laikino įdarbinimo įmonei su kuria būna sudaryta darbo sutartis, bet laikino darbo naudotojui, su kuriuo darbuotojas apskritai nėra saistomas jokia sutartimi.

Laikino įdarbinimo sutartyje, be DK numatytų būtinųjų darbo sutarties sąlygų, taip pat turi būti sutikta dėl šių papildomų darbo sutarties sąlygų:

  • Laikino darbuotojo siuntimo dirbti laikinojo darbo naudotojui formos ir tvarkos;
  • Laikino darbuotojo sutikimo dirbti pagal siuntimą laikinojo darbo naudotojui formos ir tvarkos;
  • Darbo užmokesčio už darbą laikinojo darbo naudotojui ir darbo užmokesčio, jeigu jis mokamas už laikotarpius tarp siuntimų dirbti laikinojo darbo naudotojams, dydžių ir mokėjimo tvarkos;
  • Laikino darbuotojo darbo laiko normos.

„Mes atlaisviname darbdavius nuo didžiosios dalies jų administracinių funkcijų. Laikinojo įdarbinimo įmonė ne tik sutvarko darbuotojo dokumentus, bet ir kas mėnesį moka jam atlyginimą. Įmonė suteikia visas darbui reikalingas priemones – telefoną, kompiuterį, automobilį. Netgi užsakome skrydžio bilietus, jei darbuotojas vyksta į komandiruotę“, – sako VDI atstovė. Laikinasis įdarbinimas gali trukti net iki kelių metų, pagal šalių sutartą laiką. Pabaigai, pasak jos, administracinių rūpesčių nebuvimas pastebimai sutaupo klientui laiko ir finansinių kaštų.

Plačiau, kokias naudas jums suteiks laikinas įdarbinimas arba kitaip – darbuotojų nuoma, rasite mūsų puslapyje darbdaviams.

Nepraleiskite pasiūlymų!

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite visas darbo naujienas bei darbo pasiūlymus Jūsų mieste!