Išsiaiškinkite, ar galima laikinai įsidarbinti kitur esant prastovose

Bundanti gamta ir kylantys saulės spinduliai rytais žadina ne visus darbuotojus, nemaža dalis Lietuvos darbuotojų, dėl karantino ribojimų, negali keliauti į darbus ir turi tenkintis toliau prastovų nuotaikomis. „Laikinai įsidarbinti kitur“ – tokia mintis, daugeliui atsiranda.

Iš kitos pusės, artėjant vasaros sezonui, didėja sezoninių darbuotojų poreikis. Vis labiau populiarėja sprendimas įdarbinti laikinuosius darbuotojus, pasinaudojus darbuotojų nuomos agentūros paslaugomis. Tokiu būdu, įmonės sutaupo daug laiko ir pinigų, kadangi nereikia rūpintis didelę biurokratijos našta ir naudoti savo vidinių įmonės išteklių.

Kylant neaiškumams, ar darbuotojai turintys darbovietę ir esantys prastovose, gali laikinai pasidarbuoti kitur, kalbinome perspektyvios ir greitai besiplečiančios įmonės „Retiva“ atstovę:
„Prastovose žmonės gali rinktis laikinai įsidarbinti kitame darbe, o mes, kaip įdarbinimo agentūra, galime jiems padėti susirasti laikinąjį darbą“ sakė darbuotojų nuomos „Retiva“ Lietuvos padalinio vadovė Sandra N.

„Retivos“ padalinio vadovei antrina ir valstybinė darbo inspekcija pranešdama: „Prastovos metu vienoje darbovietėje darbuotojas gali įsidarbinti kitoje darbovietėje. Teisės aktai nenumato draudimo dirbti keliose darbovietėse, svarbu laikytis nustatytų minimalaus poilsio laiko ir maksimalaus darbo laiko reikalavimų.“
Todėl, atsakant į užduotą klausimą, galime pranešti, kad leidžiama įsidarbinti kitur.

Norėdama padėti darbuotojams, kurie yra prastovose ar negalintys susirasti naujo darbo, įmonė „Retiva“ siūlo gausybę įvairių darbo pasiūlymų. Kiekvienas tikrai ras savo būsimą kitą karjeros stotelę. Papildomai, įmonėje taikomi priedai, vienas iš jų – 50 € čekis apsipirkimui, jei darbuotojas nepraleidžia nei vienos darbo dienos per mėnesį. Platesnė informacija apie darbo pasiūlymus savo mieste galite rasti mūsų skyrelyje darbo skelbimai.

Nepraleiskite pasiūlymų!

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite visas darbo naujienas bei darbo pasiūlymus Jūsų mieste!