Neturite darbo patirties? Šie patarimai padės įsidarbinti be patirties

Neturite darbo patirties? Šie patarimai padės įsidarbinti be patirties

Jaunesni žmonės dažnai susiduria su problema – įsidarbinti be patirties, kadangi dauguma darbo skelbimų reikalauja bent minimalios patirties. Todėl iškyla klausimas: kaip susirasti darbą neturint jos? Lengviausias kelias manome yra darbas gamyboje be patirties, o šie patarimai padės surasti šį kelią.

Šiame straipsnyje norėtumėme pasidalinti patarimais, kurie padės Jums įsidarbinti, net ir neturint patirties.

1 patarimas: savanorystė

Nemažai darbdavių vertina savanorystės įrašą Jūsų gyvenimo aprašyme (CV). Socialiai atsakingos įmonės remia įvairius projektus ir jei pasitaikys jog būsite atlikęs savanorystę tame projekte, turėsite šį tą – bendro ir labai didelį pliusą kandidatuojant. Būsimam Jūsų vadovui atrodysite motyvuota asmenybė, kuri atlieka paskirtas užduotis. Žinoma, derėtų savanorystę sieti labiau su Jūsų siekiamos karjeros renginiais ar darbais, jog ji ne tik būtų naudinga gyvenimo patirtis bet ir padėtų Jūsų karjeros pradžioje.

2 patarimas: įdarbinimo agentūra

Ne paslaptis, kad įdarbinimo agentūros, kaip RETIVA, bendradarbiauja su dauguma Lietuvos įmonių ir padeda joms susirasti trūkstamų darbuotojų. Dažniausiai, jos turi nemažai darbo pasiūlymų, kuriuose nereikia darbo patirties, dalis jų – gamyboje, kur neprireiks Jūsų CV ar atitinkamo išsilavinimo. Darbas gamyboje be patirties gali būti puiki pirma stotelė karjeros pradžiai. Siūlome pasižiūrėti Retivos turimus darbo skelbimus ir užpildyti susisiekimo formą po darbo skelbimu. Personalo vadybininkė su Jumis susisiektų greitu metu ir aptartų įsidarbinimo galimybes Jūsų mieste.

3 patarimas: savarankiškas darbas

Darbo patirties galima visada įgyti savarankiškai, o šiais laikais ne tik dirbant pagal bendradarbiavimo sutartį. Internetinėje svetainėje www.paslaugos.lt galite teikti savo paslaugas visoje Lietuvoje tiek nuotoliniu, tiek fiziniu kontakto būdu. Įgausite patirties savo sferoje, užsidirbsite papildomai ir pamatysite visą darbo virtuvę iš arti. Nepamirškite išsiimti individualios veiklos pažymėjimo, kadangi gautos pajamos turi būti apmokestinamos pagal numatytus LR įstatymus.

Darbo gauti nepavyko?

Nenusiminkite! Manome, jog net ir nepasisekę darbo pokalbiai turi naudos karjerai ir savęs ugdymui. Nepamirškite, kad visada galite kreiptis į RETIVA ir mes padėsime susirasti darbą Jūsų mieste, neatsižvelgiant į turimą patirtį.

Nepraleiskite pasiūlymų!

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite visas darbo naujienas bei darbo pasiūlymus Jūsų mieste!