Ar verta dirbti per įdarbinimo agentūrą?

Įdarbinimo agentūra – tai įmonė, padedanti kitoms įmonėms patenkinti darbuotojų poreikius ir yra tarpininkas tarp darbdavio ir potencialių kandidatų. Darbo paieška kartais tampa dideliu iššūkiu žmonėms, šis procesas apima savo CV siuntinėjimą įvairioms įmonėms, dalyvavimą darbo mugėse ir darbo skelbimų paiešką. Įdarbinimo agentūra padeda sutaupyti laiką ieškant darbo, kuris atitiks lūkesčius ir norus.

Įdarbinimo agentūra gali jums surasti darbą už jus

Įdarbinimo agentūra bendradarbiauja su darbdaviais, siekiančiais užpildyti laisvas darbo vietas savo įmonėje. Įvertinę jūsų gebėjimus ir interesus, galime pasiūlyti darbą atitinkantį lūkesčius ir galimybes konkrečioje įmonėje. Taupant jūsų laiką, įdarbinimo agentūra iškarto atmeta darbo pasiūlymus, kurie jums nėra aktualūs. Veikiame įmonių vardu, turime prieigą prie informacijos apie naujas laisvas darbo vietas Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Klaipėdoje, Panevėžyje, Kėdainiuose ir kituose miestuose anksčiau nei užsakovo įmonė paskelbia apie tai internete. Paprastai tariant, sekdami Retiva darbo skelbimus arba Facebook paskyrą jūs pirmieji matysite naujausias laisvas darbo vietas, apie kurias skelbimų portaluose informacijos dažniausiai nėra.

Dirbant per įdarbinimo agentūrą lengviau rasti ir pakeisti darbą

Įdarbinimo agentūra gali vienu metu pasiūlyti keletą darbo pasiūlymų, suteikiant galimybę palyginti siūlomas sąlygas ir nuspręsti, kuris darbo pasiūlymas yra tinkamiausias jums. Įsidarbinus per įdarbinimo agentūrą ir supratus, kad darbas nepatinka, ar dėl kitų priežasčių norite pakeisti darbą – tai paprasta padaryti. Iš anksto pranešus apie išėjimą iš darbo mums, galite rinktis bet kurią kitą laisvą darbo poziciją. Neradus tinkamo pasiūlymo pasirinktame mieste, galime pasiūlyti darbą užsienyje (Olandijoje, Vokietijoje).

Įdarbinimo agentūra gali pasiūlyti darbą užsienyje

Dirbant per įdarbinimo agentūrą, galima išvykti dirbti į užsienį, o ten – gauti didesnį atlyginimą. Daugelį žmonių nuo vykimo padirbėti į užsienį stabdo baimė ir nežinia, kas gi ten laukia. Tačiau šioje vietoje įdarbinimo agentūra yra būtent ta vieta, kurioje pasirūpinsime jūsų kelione, apgyvendinimu, sklandžia pirma darbo diena, atlyginimu ir visa kita, kas gali kelti nerimą.

Įdarbinimo agentūros specialistai pasirūpina, jog:

  • -tiksliai suprastumėte būsimos darbovietės darbo pobūdį,
  • -žinotumėte darbo vietą,
  • -darbo sutartyje pateiktos sąlygos būtų aprašytos suprantama kalba,
  • -žinotumėte galimas pragyvenimo išlaidas,
  • -žinotumėte visus privalumus, kuriais galite pasinaudoti,
  • -jums nereikėtų rūpintis jokiais mokesčių klausimais. Visus mokesčius už jus valstybei sumoka įdarbinimo agentūra arba tiesioginė įmonė, kurioje dirbate,
  • -visada laiku gautumėte darbo sutartyje nustatytą atlyginimą.

Pradėjus dirbti užsienio įmonėje, įdarbinimo agentūros specialistai nepalieka savo darbuotojų nežinioje ir pastoviai kontaktuoja su jais, palaiko ryšį, atsako į kilusius klausimus.

Įdarbinimo agentūra skiria priedus, kuriuos siūlo toli gražu ne visos įmonės

Savo darbuotojams, kuriuos įdarbiname į įvairias įmones, galime kompensuoti kelionės į darbą išlaidas padengiant visą, arba dalį sumos. Taip pat kai kuriais atvejais galime pasiūlyti nemokamą maitinimą, apgyvendinimą.

Dirbant efektyviai, turint puikų darbo lankomumą, jūsų laukia skatinamieji priedai, kasmėnesiniai bonusai. O viena populiariausių naudų, kurias pamėgo daugelis mūsų įdarbintų darbuotojų – naujas asmeninis Huawei, Samsung arba Xiaomi telefonas praėjus bandomajam laikotarpiui. Motyvuojame ir skatiname savo darbuotojus būti produktyvius. O už produktyvumą kiekvienas nusipelno bonusų!

Atskaitomybė vienam žmogui

Įsidarbinus per įdarbinimo agentūrą kiekvienas darbuotojas bendrauja tik su savo įdarbinimo vadybininku, o tai be galo palengvina situacijas, kuomet kyla neatidėliotinų klausimų dėl atlyginimo, atostogų, nedarbingumo ir kt. Nuo pat darbo pradžios tokie klausimai, kaip išėjimas iš darbo, neatvykimas/pasišalinimas iš darbo vietos, laisvų dienų suteikimas ir t. t. derinami su Retiva specialistu, o šis pasirūpina, kad įmonė, kurioje dirbate, gautų tikslią informaciją iš mūsų.

Primename, kad įdarbinimas jums visiškai nieko nekainuoja! Kreipkitės drąsiai – padėsime Jums rasti darbą, apie kurį svajojate.

Nepraleiskite pasiūlymų!

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite visas darbo naujienas bei darbo pasiūlymus Jūsų mieste!